خرداد ۳, ۱۴۰۱

خودت بسازش راهکارنهایی

آموزش و ساخت قدم به قدم تجهیزات فنی مهندسی rahkarenahae.ir

اهمیت ورزش گروهی

روابط اجتماعی

ورزش کردن در یک گروه، برای شما تجربه‌ای را فراهم خواهد آورد، که نسبت به تمرینات تک نفره، ورزش کردن را جذاب تر خواهید دید. فعالیت‌های گروهی باعث خواهد شد نسبت به همراهانتان حس خویشاوندی پیدا کنید، چرا که همه‌تان یک چیز را دنبال می‌کنید.

این حقیقت که همه‌ی شما یک فعالیت فیزیکی خاص را انتخاب کرده و به آن مشغولید، یک چیز مشترک بینتان ایجاد خواهد کرد. همین اتفاق می‌تواند مبنای دوستی‌های طولانی مدت یا برقراری پیوندی قوی‌تر با اشخاصی که می‌دانید در حال حاضر به ورزشی می‌روند باشد.

حس تعهد

ورزش های گروهی عموما در زمان‌ها و دوره‌های مشخصی برنامه ریزی می شوند. اختصاصا در مورد کلاس‌های ورزشی، همین که زمانی برای اجرای کلاس تنظیم می‌شود، بیشتر به شما حس تعهد یا سرسپردگی می‌دهد.

اشخاصی که به تنهایی ورزش می‌کنند، براحتی می‌توانند بهانه‌ای جور کنند و کلا ورزش نکنند یا می‌توانند هر زمانی که تمرینشان سخت شد، آنرا کوتاه کرده و نیمه کاره رهایش کنند. پس همین حس پاسخگویی و تعهدی که در ورزش‌های گروهی وجود دارد، می‌تواند مقداری که ورزش می‌کنید را بیشتر کند!

کسب انگیزه

افرادی که با آنها ورزش می‌کنید، یک منبع انگیزه برای شما هستند!

هنگامی که احساس کنید دیگر حوصله یا کشش ندارید و بخواهید ورزش را ترک کنید، شریک ورزشی‌تان در شما ایجاد انگیزه خواهد کرد. حتی ممکن است یک حس رقابت دوستانه با دیگران برقرار کنید، این حس می‌تواند شما را هل دهد تا همیشه چند قدم از شریک ورزشی تان جلو بیفتید!

مشورت گرفتن

ورزش گروهی به شما اجازه خواهد داد تا به سطوح مختلفی از تجربیات دسترسی پیدا کنید. شریک ورزشی شما، ممکن است در مورد تمرین، برنامه ی غذایی یا هر جنبه‌ای از تناسب اندام، راهنمایی‌های با ارزشی به شما کرده و به شما کمک کند تا روند فعالیت‌های فیزیکی خود را یک گام پیش ببرید.

اگر متوجه مشکلی مثل درد یا عدم پیشرفت شدید، دیگران می‌توانند به شما کمک کنند تا آنرا با موفقیت پشت سر بگذارید. هنگامی که به یک کلاس ورزش می‌پیوندید، از مزایای وجود یک مربی هم برای یادگیری تکنیک‌های صحیح تمرینی بهره می‌برید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.